Şirket Profili

Tarihçe

1950’li yıllarda Kısmet Kuruyemişleri ile oluşan markamız, 2005 yılında sektörde edindiği ticari bilgi ve birikimi raf sistemleri sektörüne taşıyarak Kısmet Raf olarak hizmet vermeye başladı.

Kısmet Raf, Türkiye’nin önde gelen firmaları ile işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürmekte, dünyadaki ve Türkiye’deki trendleri yakından takip etmektedir. Son teknoloji ve güncel tasarımları Kuzey Kıbrıs’la buluşturan Kısmet Raf, KKTC’de sektörünün öncüsü konumuna gelmiştir. Dürüstlük ilkesinden ödün vermeyen Kısmet Raf, yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak kaliteli hizmet anlayışı ile ilerliyor.

Vizyonumuz

Teknolojik ve tasarımsal yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, yeni yatırımlarımızla bölgenin gelişimine katkı sağlamak ve sürekli girişimci olmak, rekabetçi sektörde amaçlarımızdan asla ödün vermeden çalışmaktır.

Sosyal Sorumluluk

Topluma katkıda bulunmayı şirket kültürü haline getiren Kısmet Raf, insanlara odaklanarak yardıma muhtaç çocuk, aile, yaşlı ve engelli projelerine destek sağlamayı görev edinmiştir.

Kalite Politikamız

Kısmet Raf olarak, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veriyoruz.

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli iyileştirilmesi için var gücümüzle çalışıyor, başarılı kadromuzla verdiğimiz sözleri yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz.