Bayiliklerimiz

Rafturk Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kemal EREN tarafından 1980 yılında Tahtakale Mercan’da 40 m2 bir alanda kurulmuştur. Şirket bugün itibari ile ahşap mobilya imalatında Bayrampaşa da 6.500 m2 kapalı alana ulaşmışken, metal imalatında Kocaeli Dilovasında ki yeni kompleksinde 20.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Dünyada ki gelişmeleri yakından takip eden Rafturk, yanı sıra bu gelişmelere de yön vermektedir. Ar-Ge çalışmalarına büyük bir hız vererek bugünün zeminini dünden hazırlamış ve şimdiden yarınların çalışmaları içerisine girmiştir. Tüm ürünlerinde sahip olduğu gerekli bütün kalite sertifikaları ile sektörün en güvenilir,en dinamik ve en hızlı firmalarından olduğunu kanıtlamıştır.

Her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek ilerleyen EREN ÇELİK AHŞAP VE METAL MÖBLE SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. dürüstlük ilkesinden de ödün vermemektedir.

Bir Yağmur Dizayn, konusunda uzman profesyonel kadrosu, çözüm ortakları ile birlikte mağaza ve market ekipmanları imalatı yapmakta, Mağaza ve Market projelerini yönetmekte, demirbaş yatırım danışmanlığı yapmakta, dış cepheden iç mekana projeler üretmektedir.

Uzun yıllar perakende sektöründe görev alan şirket yöneticileri, perakende sektöründeki tecrübelerin birikimi olarak çözüm üretmek ve güvenilirliliği sağlayan başarılı projelere imza atmak için bir araya gelmişlerdir. Kendi alanında uzman 50’dan fazla çalışanıyla başarılı projelere imza atmak için yoluna devam etmektedir. Sektörün gereksinimlerini ve hassasiyetlerini özümseyerek ekonomik, kaliteli, uzun ömürlü, modüler yapıdaki ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Avrupa’nın en büyük üreticisi olan HMY Grubu’nun Doğu Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu üretim üssü olan Teknogon, 16.000 metrekare üzerine kurulu modern bir tesistir.

 

Teknogon ticari hayatına başladığı 1969 yılından itibaren dünya teknolojilerine paralel kalite ve çizgide ürünler sunarken, estetikte çağın çizgilerini uygulamayı sürdürmektedir.

1999 yılının ilk çeyreğinde Avrupa’nın, konusunda en büyük üreticisi olan HMY Grubu ile bir ortaklık anlaşmasını imzalayarak perakende ekipmanları sektöründe ilk yabancı sermayenin Türkiye’ye ulaşmasını sağlamıştır.

 

Üstlendiği bu sorumluluktaki hedeflerine ulaşırken kalite ve hizmette daima ‘1 Numara’ olmayı hedefleyen Teknogon, üretim teknolojisi ile müşterilerine ekonomik açıdan en iyi şartları sunmanın ve dünyadaki tüm yeniliklerin öncüsü olmanın haklı gururunu taşıyor. 

1970 yılında kurulan METALSISTEM faaliyetlerini soğuk rulo şekillendirme makinelerinin tasarım ve üretimi üzerinde uzmanlaşarak yürütmektedir.

Kazanılan deneyim, araştırma ve geliştirme ve ilk oluşturulan galvaniz profilin pazardaki başarısından kaynaklanan yüksek gelişimci patentler, METALSISTEM’in modüler raf sistem üretimine hızlıca başlamasını sağlamıştır.

Genel merkezi ve temel üretim merkezi Roverto, İtalya’da bulunan METALSISTEM, bir şirketler gurubudur.

METALSISTEM  depolama, vitrin ürünleri ve satış mağazalarındaki mobilyalara sağladığı çözümlerle pazardaki öncü konumunu 45 yılı aşkın bir süredir korumaktadır.